Noční koupel

13. února 2008 v 0:03 |  Slash

Páry: HP/SS
Fandom: Harry Potter
Upozornění: 18 + >
Hodnocení poroty:

Morgana Ehran:

Ačkoliv zápletka, murphyžel, není nijak zvlášť originální, je povídka pěkná a vtipná. PWP jaksepatří. Styl je jednoduchý, lehký a pěkný. I když některé slovní spojení mi neseděly. Jen pozor na některé hrubky, chce to trošku zlepšit gramatiku. Mnoho metafor by se tu nenašlo, což nevadí, je to psáno na rovinu a to je zajímavé a zároveň drsné, na mě. Já osobně bych nepoužívala výrazy typu honil a podobně, sedí mi to spíš do běžné řeči, než do popisného vyprávění. Ale to je věc názoru. Rozhodně si myslím, že autorka, ač má ještě na čem pracovat, má dobré vyhlídky do budoucna.
Hlavně mě povídka zaujala svým vtipem. Poslední věta neměla chybuJ.

Allishka:

Vskutku, zápletka moc originality nepobrala, ale u PWPček to snad ani není třeba. Bohužel povídka na mě nepůsobila ani nijak zvlášť vzrušivě. Je to věc názoru, ale byla prostě trochu tvrdší, než bylo třeba. Zato ale byla vtipná a párkrát mě opravdu rozesmála. Některé nápady byly výborné. Mám dojem, že autorka bude mít spíše vlohy pro psaní komedie, než pro erotiku.
Po gramatické stránce to vypadá dobře, snad jen jedna či dvě hrubky se tam najdou, ale to se dá odpustit. Sloh bych ohodnotila Nad očekávání (i když jsem nemohla nic očekávat, neboť neznám autorku:o)

Silwen:

Musím se přiznat, že tato povídka mě příliš neoslnila. Námět není příliš originální a zpracování mne také příliš nezaujalo. Text by potřeboval uhladit a také opravit (naštěstí chyb není mnoho). Nelíbila se mi některá slovní spojení a jejich zapojení do textu. Například spojení "řitní otvor" mi přijde vhodný spíš pro učebnici anatomie než pro erotickou povídku. Uvítala bych také více souvětí. Minimálně rozvité věty o přísudku, podmětu a jednom předmětu mohou sice dát povídce spád, ale pokud je jich příliš, mají spíš opačný efekt.
Celkově nejsem příliš nadšená, ale autorko/autore nesmutni! Vše se dá vypilovat. ;0)
Mardom:

Povídka je psána syrovým stylem, není tam snaha o romantiku, což u tohoto páru oceňuji. Reálnost je dle mého velká, charaktery postav se moc neodchylují od knižní předlohy a z poslední věty je cítit typický Snapeův sarkasmus. Rozhodně mě to rozesmálo, což u PWP není vždycky běžné, ale tvé podání má spád a realistické vyjádření - ač mě některá slova neseděla. A také interpunkce mi chvílemi přijde nepřiměřená.

S hodnocením vlastně souhlasím. Toto je má první erotická povídka a je to dost znát. Kritiku si beru k srdci a budu se snažit dál na sobě pracovat. :)

Bylo už dlouho po půlnoci, když Harry Potter dokončil své pojednání o Ballota nigra L. neboli Měrnice černé, jejíž léčivé účinky objevili už i mudlové. Sroloval pergamen a protáhl se v křesle ve společenské místnosti Nebelvíru. Oheň v krbu už dávno dohasnul a byla tu nepříjemná zima. Chlapec v sedmém ročníku se chvíli rozmýšlel, jestli zamíří do ložnic spát anebo se ještě zajde osprchnout. Moc se mu nechtělo, ale nakonec si povzdychl, vzal si ručník, mýdlo, protáhl se otvorem za portrétem Buclaté dámy a vydal se do spletitých chodeb Bradavic.
Šel opatrně, bylo už dávno po večerce a školník Filch nikdy nespí… Harry si uvědomil dvojsmysl myšlenky a potichu se uchechtl. Představil si Filche, toho starého hnusného motáka, jak líže třeba Snapeovi jeho…
Za ohybem chodby se ozvalo zakašlaní. Harry instinktivně uskočil za staré brnění a srdce mu začalo prudce tlouct. Neprováděl sice nic špatného, ale léta praxe ho již naučila, že by nikdy nikomu neměl dávat záminku sebrat Nebelvíru body, zvláště tenhle rok, kdy jsou poháru tak blízko…
"Já ty hnusný spratky fakt zabiju, vydělas to? Tohle budu uklízet týden. Aspoň se ti šmejdi naučí, že tohle jim tolerovat nebudu! Ha, nechám je týden bez vody! Jsem zvědavej, jak se budou koupat… Hehehe…"
Pichlavý smích školníka Filche se spolu se světlem jeho lucerny ztrácel, a tak se Harry odvážil vystoupit zpoza stínu brnění. Uvědomil si, že stojí před dveřmi chlapeckých sprch pro sedmý ročník. Na nich se skvěl nápis "Nepřístupno".
"Do hajzlu," zabručel Harry. Někdo měl nejspíš chuť dělat si šprťouchlata z Filche. A pak to takhle dopadá. Chlapec byl naštvaný. Táhne se sem takovou dálku, a teď se má vracet neumytý, rozmrzelý, a ještě k tomu se tady někde potlouká ten moták se svojí kočkou. Potter se začal pomalu loudat zpátky, když tu ho něco napadlo.
Učitelské umývárny jsou jen o poschodí výš…
Ale co když tam někdo bude!?
Jsou tři hodiny ráno, všichni už spí.
Filch ne.
Filch se nemyje.
Ok.
Rozhovor s vnitřním hlasem skončil a Harry se vydal po schodech do dalšího poschodí. Byl to bláznivý nápad, který mohl stát Nebelvír pár desítek bodů a Harryho pár bezesných nocí, až bude mít školní trest. Ale to příjemné mrazení v podbřišku z té možnosti, že ho tam někdo uvidí, se nedalo jen tak odbýt.
Harry se zděšeně zastavil. Příjemné mrazení? Vzrušení? Ano. Harry byl vzrušený z představy, že ho tam někdo nachytá. Nebo on nachytá někoho…
Za pár okamžiků stál před dveřmi sprch pro učitele. Nemohl se rozhodnout. Ale nemohl tu stát až do rána. Třikrát se zhluboka nadechnul, vzal za kliku a vešel dovnitř.
V prvé řadě mu spadla čelist dolů. To, co viděl, se nedalo absolutně srovnat s jejich ubohými koupelničkami dole. Mramorové zdi odrážely krásnou průzračnou vodu z bazénu. Vysoká okna gotického stylu sem propouštěla svit měsíce. Šipky na stěnách ukazovaly, kterým směrem se má dát, jestli chce do šaten, sprch, koupelen, vířivek… Rozhodl se pro šatny. Svlékl se do naha a odložil své šatstvo na lavici. Po chvíli přemýšlení odložil i svou hůlku. Na co by ji potřeboval v koupelně?
Jako omámený pokračoval do sprch. Ticho v umývárně by se dalo krájet a Harrymu bylo až nepříjemné. Otevřel posuvné dveře sprch a…
A v tu chvíli si přímo naproti něj pustil vodu Severus Snape. Harry zalapal po dechu a stál jako socha, absolutně neschopný čehokoliv. Zády k němu stál jeho nenáviděný profesor lektvarů, tak jak ho Bůh stvořil a nepřátelská kouzla přetvořila. S otevřenou pusou zíral na vysokou hubenou postavu, kostnatý zadek, malé, skoro žádné boky, vystupující páteř…
"Užíváte si ten pohled, Pottere?" Snape se otočil a dal mu tak na odiv celou svou krásu. Harry se nemohl ubránit a zíral na jeho nadměrnou mužskou chloubu v záplavě černých chloupků. Celé tělo Snapea bylo poseto malými a velkými jizvami. Obtáčeli se kolem jeho údů jako tenouncí hadi, syčeli na něj, ať jde dál, jestli si troufá.
"Už jste se dost vynadíval?" ozval se opět Snape a Harry zrudnul v obličeji.
"P-pane profesore promiňte já…" začal se Harry omlouvat, ale tu si všimnul, že Snapeův výraz v obličeji byl jiný než obvykle. Jeho oči se chtivě leskly, rty měl povytažené do úšklebku… Harry nervózně polknul a olízl si rty. A s vyděšením zjistil, že jeho profesor lektvarů má erekci!
Pozadu sáhnul po klice, ale Snape sebral svou hůlku ze země, namířil na dveře a pronesl neverbální kouzlo. Dveře za Harrym potichu cvakly.
Potter začal panikařit. Je nahý a zamknutý ve sprše se Snapem, který má erekci. Nemá hůlku, on ano. On je malý kluk, on dospělý statný muž. Jemu nestojí pták, Snapeovi…
Jemu že nestojí pták?
Harry se zahleděl dolů a zjistil, že jeho penis stojí snad jako ještě nikdy a zběsile mu v něm tepá krev. Pohlédl na Snapea. Ten si ho chtivě prohlížel a rukou si začal hladit vlastní penis.
"Víte Pottere," řekl a začal se k Harrymu přibližovat "nikdy bych do vás neřekl," byl od Harryho jen půl metru "že se z vás vyklube" dvacet centimetrů "takový malý úchyl." Snape stál až u něj a chytil Harryho penis do ruky. Chlapec zasténal. Snapeovi zasvítily oči. Tisknul Pottera ke dveřím a přiblížil svůj hákovitý nos k němu.
"Řekněte mi, co by se vám líbilo," zašeptal svůdným hlasem a začal mu ho honit. Harry pevně zavřel oči a snažil se nevydávat steny rozkoše. Snape ale poznal, jak mu dělá dobře, a začal své pohyby zrychlovat. Sám si při tom honil a pozoroval chlapcovy reakce na jeho dotyky. Harry se svíjel slastí. Cítil, jak se blíží jeho vyvrcholení a snažil se ho zadržet, ale…
"Ale ale ale…" řekl Snape, pustil Harryho penis a narovnal se. Na předloktí mu svítila bílá tekutina. Bylo ji málo, nezakrývala ani čtvrtinu znamení zla. Profesor s úsměvem došel k umyvadlu a umyl si ruce. Jeho vlastní penis začal pomalu ochabovat, i když vyvrcholení ještě nedosáhl.
Harry se posadil na zem a ztěžka oddechoval. Přitáhl si kolena k bradě a upíral svůj pohled na podlahu. Cítil se strašně. Tváře mu hořely studem i nenávistí. Právě ho vyhonil chlap, kterého z celé duše nesnáší. A jemu se to líbilo! Nevěděl, co si má myslet.
Pohledem zajel opět na Snapea, který nyní stál zády k němu a myl si ruce. Nevědomky (?) se mu dával opět na odiv. Harry si bolestně uvědomil, že ho ta kostnatá prdel nehorázně přitahuje. Že si představuje, jak k němu jde a rukou mu zajede do těch nejintimnějších míst…
Harry se zvedl a nejistými kroky došel až ke Snapeovi. Ten to očividně čekal, vypnul vodu a zůstal stát. Potter ho zezadu objal. Hlavu si opřel o jeho rameno a chvíli tak zůstali stát. Harry vdechoval Severusovu vůni, slastně přivřel oči a rukama začal přejíždět po jeho hrudi. Levou rukou narazil na Snapeovu bradavku, která pod jeho dotyky ztvrdla. Harry ji chvíli mačkal mezi palcem a ukazováčkem. Snape potichu sykl a Harrymu to přineslo jisté potěšení. Posunul ruce níž a začal jimi hladit Snapeovo břicho. Prsty narazil na několik hrubých jizev. Kopíroval jejich linii. Jedna pokračovala níž a níž, končila kdesi ve Snapeově ochlupení. Harry to nemohl vydržet, chytil Snapea za rameno a otočil ho tváří k sobě. Ten se na něj vědoucně podíval a vyčkával.
Chlapec pootevřel rty a přiblížil se k těm Severusovým, avšak v poslední chvilce se odtáhl. Snape se usmál, chytil Harryho za bradu a políbil ho.
Byl to hrubý a žádostivý polibek, naráželi na sebe rty a proplétali jazyky, dechu se jim nedostávalo a těla jim poklesávala bezmeznou touhou. Harry zasténal slastí a přitiskl Severuse ke stěně sprchy. Uchopil jeho ruce a pozvedl je Severusovi nad hlavu. Cítil se jako pán situace a bylo mu v té chvíli jedno, že by Snapeovi stačilo jen mrknout a role by si rychle vyměnili. Rty měli opuchlé a necitlivé, a tak se Harry přesunul se svými polibky na krk, rameno, hruď a pokračoval stále níž… Musel Snapeovi pustit ruce, avšak ten je jen spustil podél těla a nechal Harryho dělat si, co chce. Ten se konečně dostal tam, kam celou dobu tajně chtěl - ke Snapeově chloubě. Harry na okamžik zaváhal, ale pak vzal Snapeův penis do úst. Pořádně nevěděl, co má dělat, ale snažil se ze všech sil udělat Snapeovi dobře. Lízal špičku jeho údu, cucal ji jako lízátko, v dlaních potěžkával jeho varlata a skoro se už dusil, když Snape táhle zaúpěl a Harrymu do úst vystříklo profesorovo teplé a horké semeno. Harry se zakuckal a rychle ho vyndal ze svých úst.
Severus pořád stál u zdi a hlasitě oddechoval. Černé vlasy měl rozcuchané a byl celý zpocený. Harry stále seděl na podlaze a doufal v jediné - že další orgasmus bude ten jeho. Trochu se styděl za své zakuckání. Snape se sehnul a chytnul ho za předloktí. Chlapec se zvedl a poslušně Severuse následoval. Mlčky došli až k vířivce. Harry si do ní vlezl a Snape šel hned za ním. Chvíli potichu relaxovali. Oba dva se zdáli být mírně zaskočení právě proběhnuvšími událostmi.
Snape si poposednul a nyní se tiskl k Harrymu boku. Malá černá očka koukala do velkých zelených. Snape si bolestně uvědomil, že se opět vzrušuje. Něžně chlapce políbil na ústa. Chutnal ho, jeho mládí, jeho nevinnost. Jazykem zajel do Harryho úst a prozkoumával ho. A najednou dostal chuť zajet ještě jinam.
"Otočte se," přikázal. Nic víc nic míň. Ani náhodou to nebyla žádost, ale povel. Harry se rozhodl neprovokovat a poslušně se otočil zády. Snape se posadil na dno vířivky, až mu vykukovala jen hlava, chytil Pottera za boky a posadil ho na sebe. Ukazováčkem mu zajel do dírky.
Harry syknul - napůl bolestí, napůl vzrušením. Snape prst vytáhl a za chvíli mu tam strčil dva. Takhle ho roztahoval, dokud nebyl řitní otvor dost velký pro jeho úd. Harry roztáhl nohy a Severus zavedl svůj pyj do jeho zadku. I přes předchozí snažení to šlo ztuha. Oba dva hlasitě oddechovali, ale po chvilce byla Harryho díra dostatečně pružná a poddajná. Snape začal přirážet nehledě na Potterovu bolest a vzlyky, které se mísily se steny slasti. Přirážel tvrdě a nelítostně, až Harry nadskakoval a voda stříkala z vířivky ven. Snape našel chlapcův penis a honil mu ho. Orgasmu dosáhli téměř nastejno.
Po uspokojivé souloži seděli vedle sebe a dumali. Harry už nemohl vydržet to trapné ticho a vylezl z vířivky. Ohlédl se na Snapea. Ten se tvářil, jako by byla hodina a Harry právě zvládl velmi obtížný lektvar.
"Tak… Nashle," řekl přiškrceně Harry, otočil se a rychle odcházel. Když byl skoro u dveří, Snape na něj zavolal.
"No Pottere… Vidím, že vaši naprostou neschopnost v lektvarech mi dokážete vynahradit jinak."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Catherrina Catherrina | Web | 13. února 2008 v 11:32 | Reagovat

Proboha!=D

Ten jejich poslední rozhovor mě úplně dostal! "No, Pottere... Vidím, že vaši naprostou neschopnost v lektvarech mi dokážete vynahradit jinak" co to proboha je?=D

Ty mě chceš zabít, MIxie. Když ne pláčem, tak smíchy!=)

Ale je to moc hezký x)

2 Mixie Mixie | Web | 13. února 2008 v 11:45 | Reagovat

Hele sama si říkala, že jsem vyhrála první místo v soutěži "Rozbrečte Catherrinu" a já jsem řekla, že chci zase vyhrát první místo v  "Rozesmějte Catherrinu".

Tak se nedělej. :) A díky. Popravdě můj vztah k slashi je dost zvláštní, protože ať čtu skoro jakýkoli, celou dobu se u toho řehtám smíchy, takže je jasné, že když já budu psát slash, vždycky z toho vyjde něco jako komedie/parodie.

Ale proč ne, že? :)))

3 Catherrina Catherrina | Web | 13. února 2008 v 13:17 | Reagovat

Já se taky u většiny slashe řechtám, až to hezký není!=)

Jinak, řekla bych, že už máš obě první místa, jakv soutěži "Rozbrečte Catherrinu", tak i v soutěži "Rozesmějte Catherrinu". Takže ti gratuluji!:D

Já upřímně mám radši, když je slash komedie/parodie, protože mám aspoň omluvu pro svý záchvaty smíchu...:)

4 Vallie Vallie | Web | 13. února 2008 v 14:00 | Reagovat

Helejď, před takovýto články bys měla psát varování, já totiž opět dostala nemalí záchvat smíchu ve škole (většinu povídek si čtu tady). Už nevím na co se mám vymlouvat:D:D:D

5 Mixie Mixie | Web | 13. února 2008 v 14:01 | Reagovat

Vallie: nevymlouvej se a koukej mi udělat reklamu! :))))))

6 LUCKILY LUCKILY | E-mail | Web | 13. února 2008 v 22:18 | Reagovat

Mixie, to jsem četla :D Moc se mi to líbio=) Ale na Hannibala to nemá :D

7 Mixie Mixie | Web | 13. února 2008 v 22:22 | Reagovat

všimla jsem si pár tvých komentářů :)

koukám že Hannibal je nějak populární:))

8 LUCKILY LUCKILY | E-mail | Web | 13. února 2008 v 22:28 | Reagovat

njn... =) Doktoři jsou holt u mě oblíbení... Lecter i House=) Takový zápornější sexy géniové=)

9 Mixie Mixie | Web | 13. února 2008 v 22:30 | Reagovat

hehe co udělat slash s Hannibalem a Gregem?

Proboha! Jen to ne! :))

10 LUCKILY LUCKILY | E-mail | Web | 13. února 2008 v 22:40 | Reagovat

Já? Já budu ráda, když napíšu vůbec nějakej článek, nebo jen komentář. Na povídku jen tak z fleku nemám=) A i kdybych se někdy zlepšila ve psaní, slash se mi dělat nechce, já ho radši čtu :D Ale stejně preferuju heterosexuální povídky, nejlepe s AUTP. a za dob pobertů=)

11 Mixie Mixie | Web | 13. února 2008 v 22:46 | Reagovat

já mám ráda slash se severusem a ... kýmkoli. bůhví proč jsem si oblíbila pár SS/AF...

*červená se*

12 LUCKILY LUCKILY | E-mail | Web | 13. února 2008 v 22:58 | Reagovat

SS/AF? No to je hnus :D

HP/DM to je nejhezčí pár=)

13 Mixie Mixie | Web | 13. února 2008 v 23:27 | Reagovat

mno jo ale někteří autoři to píšou... moc dobře:)

HP/DM je podle mě moc velká romantika a slaďárna, aspoň se mi to tak někdy zdá...

14 Bilkis Bilkis | Web | 15. února 2008 v 6:07 | Reagovat

Tak pro tuhle povídku jsem hlasovala... To jsem ráda, že vím, kdo ji spáchal! Koukej psát slash dál. Bylo to opravdu výborné!

Sorry, že se vměšuji do debaty, ale HP/DM už podle mě nemá budoucnost (i když já to do MOW napsala...), když teda nepočítám Blanchino provedení jejich vztahu. Těch slashů s nima je moc. SS/AF, nebo SS/KP to je něco!!! Ale na můj milovaný HP/SS to nemá... *stydí se*

15 Mixie Mixie | Web | 15. února 2008 v 12:13 | Reagovat

Bilkis jsem ráda, že jsi ke mně zavítala:) Jinak děkuju za hlas a za povzbuzení :)) Vměšování do debat se povoluje každému, ámen! :))

HP/SS....mňam mňam mňam mňam... :) Tenhle pár má svoje kouzlo, musím souhlasit! :) Ale SS/KP jsem ještě nečetla, budu se po tom muset poohlédnout ;)

16 Bilkis Bilkis | Web | 15. února 2008 v 13:27 | Reagovat

Zkus bedrníku... ;)

17 Ice Ice | 15. února 2008 v 22:08 | Reagovat

Moc obdivuju tvoji odvahu - první slash a hned soutěžní. Jsi dobrá.

18 Mixie Mixie | Web | 15. února 2008 v 22:26 | Reagovat

Spíš mě ta soutěž nakopla k tomu se konečně pustit do něčeho nového a navíc jsem potřebovala KRITIKU někoho, kdo to doopravdy zná a ví o čem to je....

19 Grey lady Grey lady | Web | 15. února 2008 v 23:29 | Reagovat

Skvělé, ta poslední věta je nejlepší! ×D

*stydí se, ale... HP dlouho nečetla a iniciály KP a AF si nedokáže dát dohromady =/*

20 Mixie Mixie | Web | 15. února 2008 v 23:47 | Reagovat

Argus Flich a Kornelius Popletal *stydí se, protože KP si není jistá, ale kdo jiný?* pak mě napadá ještě Karkarov ale na toho si nemůžu vzpomenout:)

21 Miraella Miraella | Web | 16. února 2008 v 15:44 | Reagovat

V jistých ohledech je to i k úsměvu, na druhou stranu je to příjemně napínavé, i když průběh a děj není nijak neočekávatelný. Mám ráda PWP, je to rozhodně dost dobře popsané. Sev/Harry - velmi čtivé, hlavně když je to dobře napsané jako toto :)

22 mardom mardom | Web | 17. února 2008 v 13:33 | Reagovat

Díky za objasnění zkratek ... tak nějak jsem zatím většinou četla známé páry, takže jsem byla trošku mimo. Ale přiznám se, ne vše si dokážu představit.

23 Silwen Silwen | Web | 17. února 2008 v 21:53 | Reagovat

KP by mohl být také Kingsley Pastorek (jednu povídku s podobným pairingem jsem zahlédla na Fantasmagoriu).. :0)

24 Bilkis Bilkis | Web | 18. února 2008 v 9:11 | Reagovat

Kornelius nebo Kingsley... Oboje je zajímavé! :) Jinak Karkarov je Igor!

25 Blanch Blanch | 2. března 2008 v 1:57 | Reagovat

:)) Tak ten konec vážně nemá chybu :))

Jasně, trošku ty popisky v tom sexu drhnou, ale já si myslím, že na první sex. scénu je to fakt perfetní :))

26 Mixie Mixie | 2. března 2008 v 13:39 | Reagovat

:) Děkuju :) Holt budu muset více pročítat slash ostatních ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama