Říjen 2008

yael naim new soul clip

25. října 2008 v 19:13 | Mixie |  Občasníček
Tak tenhle song jsem slyšela v jedné reklamě a strašně se mi zalíbil. Netuším, jak se mi podařilo jej najít, ale hlavně že se podařilo. Užívejte si ho společně se mnou, prosím :-)


Tak doufám že se líbil :-))

Budoucnost

9. října 2008 v 20:12 | Mixie |  Občasníček
Takhle dopadnu.
Už se těším.

Dělám spoustu zakázaných věcí a za půl roku oslavím 18. Těšila jsem se, ale jen do té doby, než jsem si uvědomila, že se nic nezmění.
Jen budu všechny ty věci dělat legálně.

Zdroj: DeviantArt
Autor: The Angry Fish

(Promiň, ale moc se mi líbí.)

Nic není tak zlé, jak se zdá - Příběh (ne)milostného trojúhelníku

6. října 2008 v 19:58 | Mixie |  A ten bezvýznamný zbytek :)
Zdravím a pozdravuji!
Nevím jak se máte vy, já jak kdy. Definitivně mi odešel náhradní (rozuměj mámin) notebook, a tudíž jsem odkázaná na bratrův počítač. Nic moc... Do školy chodím dvakrát týdně, protože jinak jsem pořád někde u doktora. :-)
Jinak moc novinek není. Chtělo by se mi strašně psát, ale teď je to prostě nemožné, lituji. Na druhou stranu s potěchou sleduji, že i přes moji neaktivnost minimlně jednou týdně přibude nějaký ten komentář, ať už takový, který mé básně označuje za kýče (Já nikdy netvrdila opak! Mimochodem viděli jste někdy ve větších městech věci s pomyslnou nálepkou "moderní umění"? Řekla bych, že některé mé i něčí jiné kýče potěší člověka více než pohled na toto moderní umění!) či přibudou komentáře pochvalné.
Jsem ráda opravdu za každý!
Jinak možná víte o www.fan-fiction-show.blog.cz. Už nějakou dobu tam visí dosud neokomentovaná má povídka a spousta jiných... Tak jsem se rozhodla ji sem vložit, bohužel bez komentářů. Není nic moc, ale prostě mi nesedlo to téma, pro mě prostě hrozné... Snaha byla...
Tak očekávám pořádnou kritiku! :-))