Prosinec 2008

TsChUsSs!!!!!

30. prosince 2008 v 10:48 | Mixie |  Občasníček
Nevím, co mě to popadlo. Bylo to nezodpovědné a mohlo to skončit nějakým hrozným neštěstím. Ale můžu vám slíbit, že teď už to dlouho neudělám.

Je to fér?

29. prosince 2008 v 21:53 | Mixie |  Slash
Vkládám to již počtvrté, takže žádné úvodní kecy nebudou a jde se hned na věc.
Mimochodem jen taková blbůstka k pousmátí se.
*a stejně nějaké ty úvodní kecy napíšu i když vím, že to bude zase smazaný, já jsem debil*

Někdy má holt člověk psavou, tak se na mě nezlobte a myšlenky mé si přečtěte

24. prosince 2008 v 1:40 | Mixie |  Občasníček

Klikni na "Celý článek", pokud se nebojíš...

Benedikt to trochu přehnal, nechť se smaží v pekle

24. prosince 2008 v 0:08 | Mixie |  Občasníček
Homosexuálové se bouří proti papěžovým výrokům.

A bouří se zcela oprávněně.

Jak je možné, že v moderním světě ještě existuje někdo, kdo tvrdí, že partnertsví mezi stejným pohlavím je něco nečistého a mělo by to být zakázané? Možné teď vkládám Benediktovi "bůhvíkolikátému" slova do úst, ale nemyslím si, že jsem daleko od toho, co si myslí.

Hodně lidí nad tím mávne rukou, protože, přiznejme si to, u nás v ČR se homosexualita již bere téměř u všech jako normální běžná věc.

Jenže uvědomněme si nebezpečnost podobných prohlášení - papež je hlava církve. K církvi se hlásí křesťané, a co řekne papež, je pro některé věřící něco více než zákon. A co si budeme povídat, křesťanství je globálně nejrozšířenější náboženství (ovšem netvrdím to na 100%, to bych se musela podívat do sešitu demografie a ta taška je tááák daleko).

Děsí mě pomyšlení, co budou dělat děti vychovávané v křesťanstkých rodinách, kde jim budou vštěpovat, že je homosexualita nemoc, která by se měla vymýtit, až to budou dospělí lidé. Dočkáme se obdoby Ku-Klux-Klanu? Budou homosexuálové opět pronásledování?

U nás asi ne, ale v jiných zemích, například v Polsku, je situace zcela jiná a pro homosexuály nepříznivá. Co s tím?

Osvěta, osvěta, osvěta.

Mluvit o tomto tématu, probírat jej, psát o něm, a musím se přiznat, že jsem pyšná na českou slashovou scénu. Její součástí jsem krátce a nepřispívám nějak obsáhle, ale i tak jsem pyšná na všechny, kteří se o tomto nebáli jako první psát a dali tak směr i nám ostatním. Sama jsem se přiznala rodině (ok, celé ne, babičku s dědou jsem ušetřila), co píši a co na netu čtu, a ti to vzali v pohodě. Mamka se mi dokonce svěřila, že má kamaráda, který byl před pár lety ještě žena, a dokonce i pár homosexulů a jednu lesbičku.

Mimochodem kdo z vás pořád žije v přesvědčení, že 4% menšina je ještě pořád 4%? :))

Ádios...

22. prosince 2008 v 19:26 | Mixie |  O kom, o čem? O blogu!
Ádios starému, ale přesto krásnému designu od Grey Lady, máme tu nový kabát.

Je jednoduchý, rozhodně nepřeplácaný (černá a bílá, klasika, která nevyjde z módy nikdy ;)), obrázek samozřejmě okopčený z DeviantArtu *stydí se*, báseň vedle je moje a menu přešlo pod záhlaví *rozčiluje se nad tím jaká hrozná to byla piplačka*.

Možná u povídek bude trochu horší proklikat se k nějaké té povídce, ale jednodušeji už to asi nešlo *kecá, kecá, šlo, je ale líná*.

Chvíli tady zůstane, protože opravdu dlouho nebudu mít náladu ho předělávat :)

Dole v zápatí je odkaz "Závěť", je to seznam mých oblíbených blogů a webů. Galerie je teda zrušena a kdo se nepodíval, jak vypadám, nepodívá se už nikdy. :D

HP FF

22. prosince 2008 v 18:29 | Mixie |  HP FF

Krátce ale výstižně

17. prosince 2008 v 16:40 | Mixie |  O kom, o čem? O blogu!
Už mám zpět notebooka.
Haleluja!
O víkendu proběhne přeinstalace a pak se konečně pustím do práce, tímto se zavazuji k tomu, že tento blog rozběhám jako nikdy! Hodlám udělat pár změn, takže se těšte. Já se na ně rozhodně těším.
Tak se mějte, užívejte Vánoc (tím myslím buďte s lidmi, které máte rádi, opravdu tím nemám na mysli dárky ani jiné komerční serepetičky).
Mixie

Moje Idiotská Xenofobní Infaltivní Emancipace

4. prosince 2008 v 20:23 | Mixie |  Občasníček
A teď si přečtěte titulek ještě jednou a pořádně se koukněte na velká písmena :D :D