Únor 2009


V novém kabátě

3. února 2009 v 19:07 | Mix |  O kom, o čem? O blogu!
Při brouzdání po Devu jsem narazila na krásný obrázek od Digifox jako stvořený pro layout, prostě jsem nemohla odolat a stvořila jsem to, na co právě hledíte. Bude se mi stýskat po dámě s cigárkem, ale změna je život, pojďme žít! :)
Mimochodem pár novinek: pamatujete si ještě, jak jsem si v loni v srpnu zlomila palec? Měla jsem asi pět týdnů sádru, několik rehalibitací, ale kloub na palci se ne a ne uzdravit. Mám ho takový placatý a po stranách rozšířený, takže to na jednu stranu vypadá vtipně :) Nemůžu ho pořádně ohnout a když se do něj bouchnu, tak to setsakramentsky bolí, ale co se dá dělat, za blbost se platí. Ale proč o tom píšu.
Včera jsem byla ve Vysokém nad Jizerou, kde je specializovaný ústav, kde se ošetřují a operují jen ruce. Milá paní doktorka ze Slovenska, které jsem nerozuměla téměř ani slovo, mi sdělila, že můžu být ráda, jak mi to ještě hezky srostlo kvůli závažnosti zranění. A ať s tím cvičím. No jo, já bych ráda, ale ono do toho není moc chuti, když to pekelně bolí.
Notebook už zase zlobí. Buď mám v háji větráček, což není dobrý, nebo disk, což není už vůbec dobrý. No jo, už je to starý pán, stejně půjde za chvíli do šrotu.
Úspěšně mám za sebou pololetí, známky jakž takž dobrý (jedna trojka z účetnictví, I am very happy! :)), teď mě opět jako minulý rok čeká akce festival Jeden svět a také musím napsat spoustu článků do Školních novin, jelikož uzávěrka se velice neúprosně blíží...
Jinak můj život plyne spokojeně dál. Za pár dní oslavím plnoletost, první výročí se svým přítelem a první výročí se svojí kočkou/kocourem (byli jsme kastrovat mou kočičku Mixie, a zjistili jsme, že to je kocour :D).
Mimochodem asi budu nucena smazat články z prosince 2007, ledna a února 2008. Jako blogový začátečník jsem tehdy udělala fakt nějakou pitomost, a tak vždy, když měním design, musím měnit barvu písma u hooodně článků, což mě přestalo bavit. Bílé písmo na bílém pozadí asi vážně nic moc :D Něco z toho asi ještě přidám, jsou to sice staré věci, ale ráda je mám pohromadě. :)
Tak já již budu končit. V krku mě škrábe, hlava mírně bolí, jen abych probůh nebyla nemocná a nemusela do školy *křižuje se a následuje veliký ironík*!

Brzy ráno

2. února 2009 v 18:51 | Mix |  Téma láska
Přišla múza, kopla mě do zadku a hned zase odešla. A takhle to dělá většinou...