Baf

15. června 2017 v 10:23 | Mixie |  Občasníček
Lekli jste se?

Téměř po 10 letech jsem se podívala na svou starou stránku a páni, to je nostalgie. A pocit trapnosti. Ale raději myslím na tu nostalgii, všichni jsme byli mladí a měli různé názory, je zbytečné se za to zpětně nějak stydět.

Povídky ani básničky snad raději nebudu číst, to bych se propadla hanbou už úplně.

A co je u mě nového? Jsem na mateřské a teď v létě si to strašně užívám. V zimě to byla docela hrůza, malá se narodila 6. 12. 2016 a našemu domovu říkáme Zimohrad. Proč, to rozvedu někdy příště.

Malá se jmenuje Anna. Je úžasná. Mám chuť mít aspoň 3 děti a nejlépe se nikdy nevrátit do práce. Ale to bych těch dětí musela mít mnohem víc. A přeci jen dokuď dítě neběhá, je to pohoda, ale pak...

Už roky jsem nenapsala ani čárku, krom statusů na FB. Dělám v oboru, který vůbec nesouvisí se psaním. Vysokou jsem o fous nedodělala. Občas mě tyhle skutečnosti zamrzí, ale upřímně, má tvorba nikdy nebyla tak dobrá, jak jsem si myslela. A faktické, suché psaní v nnovinácu o nudných událostech mě nebavilo, nešlo mi to.

Když to shrnu, jsem šťastná. Mám rodinu, dům na nádherném, klidném místě, možná celkem dobrý flek, kam se vrátím po mateřské... A taky jsem půl roku po porodu hubenější než před ním! Život je fajn.

Jak se asi máte vy, bývalí blogoví přátelé? Cat, Luckily, Grey Lady, mardom (o tobě vlastně něco málo vím díky FB), Blanch, a další, na které si už nevzpomínám, ale díky komentářům zde si připomenu? Téměř po 10 letech, jak moc jsme se všichni změnili, jak zpětně nahlížíme na svá díla, nad nimiž jsme kdysi trávili tolik volného času? Kdo vytrval a kdo to zabalil?

Páni, ta nostalgie! Úplně tu teče po monitoru, má zajímavou texturu, stříbřitě se leskne a zvláštně propíná, pulzuje, stahuje... No vida, stačí tu chvilka pobýt a už mi to zas trochu píše! Jdu se ponořit do starých časů, dokud malá spí. Tak zase někdy, snad ne až za dalších 10 let. :)

P.S.
Všechno smažu. Strašný. Měli jste mi to psát na rovinu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama